Collab Partners | EKİP
16201
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16201,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

EKİP

isilsu-vural-200x198

Işılsu Vural (MBA, PCC)

Uluslararası akredite profesyonel koç, sistem koçu, eğitmen ve danışmandır.

Marmara Üniversitesi’nde Ekonomi okudu. Viyana Üniversitesi’nde İletişim Yüksek Lisansı yaptı. 1996-2006 yıllarında Avusturya’da sürdürülebilirlik ve kurumsal iletişim alanlarında çalıştı.

2007-2014 arasında Coca-Cola Hayata Artı Vakfı’nda Genel Koordinatörlük görevini üstlendi; Fair Labor Association’da sosyal uygunluk alanında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Eğitim Müdürü olarak çalıştı, koçluk ve mentorluk yaptı.

Cenk Doğru (MS, PCC)

Uluslararası akredite profesyonel koç, sistem koçu, eğitmen ve danışmandır.

Boğaziçi Üniversitesinde Endüstri Müh. okudu ve yüksek lisans yaptı. Beyaz Eşya, İlaç ve Otomotiv sektörlerinde çalıştı. 2007-2014 arasında yürütmüş olduğu Delphi Automotive Ülke Genel Müdürlüğü öncesinde, İnsan Kaynakları, Üretim, Kalite ve Lojistik alanlarında üst düzey yöneticilik yaptı.

25 yıla yaklaşan yönetim deneyiminin ortak paydası kültürel ve yapısal değişimin yönetimidir. Türkiye dışında da bir çok ülkede operasyonların dönüşüm süreçlerine destek verdi.

İşbirliklerimiz

Çevik Dönüşüm

Yüksek Performans

Sosyal Uygunluk & Sürdürülebilirlik

Dijitalleşme

Yalınlaşma

Uluslararası Fasilitasyonlar

Kurum İçi İletişim

Kurum İçi İletişim