Collab Partners | HAKKIMIZDA
15366
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15366,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

HAKKIMIZDA

Bize başvurabilirsiniz

Belirsizliğin artması ve dijitalleşme gibi gelişmeler değişim gündemlerinin yoğunluğunu iyice artırdı. Böyle bir dönemde sağlıklı ve verimli kurumsal dönüşüm için katılımcılık, netlik, şeffaflık, uyumlanma, zihniyet ve kültür dönüşümü gibi ihtiyaçlar ortaya çıkıyor. Bu alanlarda bizim ve iş ortaklarımızın deneyim ve birikimleri ile size destek olmaya hazırız.

Ekip

Collab Partners kurucu ortakları Cenk Doğru ve Işılsu Vural olarak müşterilerimizin değişim gündemleri ile birebir ilgileniyoruz ve kolaylaştırıyoruz. Çevikleşme, Yalınlaşma, Dijitalleşme, Sosyal Uygunluk ve Sürdürülebilirlik sağlama gibi major değişim gündemleri için alanlarında uzman ve deneyimli kurumlarla iş birliği yapıyoruz.

Yaklaşımımız ve Metotlarımız

Değişimi kolaylaştırma rolümüzü dirençleri azaltan, uyumlanmayı artıran, verim ve hız kazandıran bir misyon olarak görüyoruz. Her kurumun kendine has bir DNA’sı olduğu gerçeğini önemsiyoruz. Programlarımızı sizin ihtiyaçlarınıza odaklanan çevik ve esnek bir yaklaşımla tasarlıyoruz. Kapsayıcı ve katılımcı yöntemler kullanıyoruz.