Collab Partners | Ortak Liderlik Programı
15821
page-template-default,page,page-id-15821,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Ortak Liderlik Programı

Oops...
Slider with alias ortak liderlik not found.
ORTAK LİDERLİK PROGRAMI

 

Ortak Liderlik Programı’nı tüm çalışanların ortak amaç doğrultusunda inisiyatif aldığı ve işbirliği sergiledikleri bir kurum kültürünün gelişmesini destekleyen bir sistem koçluğu programı olarak tasarladık.

 

OL’u, değişim gereğini hisseden ya da değişme çabası içine girmiş kurumların “Ortak Liderlik” modelini ve altyapısını oluşturacakları bir platform olarak sunuyoruz. OL Programını uyguladığımız kurumlarda, farklı yönetim seviyeleri ve departmanlarının temsil edildiği 10 ila 30 kişiden oluşan takımlarla 5 modüllük (toplam 4 gün süren) bir çalışmayı bir kaç aya yayılacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Netlik, Gelecek İdeali, Prototipleme, Performans ve Değerlendirme aşamalarının olduğu modüllerde organizasyonların, takımların ve liderlerinin
• amaçları, mevcut duruma ilişkin algıları ve ilişki dinamikleri ile ilgili netlik kazanmalarına
• kendi gelecek ideallerini oluşturmalarına, değerlerini, engellerini ve kaynaklarını fark etmelerine
• gelecek idealine doğru değişimi başlatacak kısa vadeli prototip planları harekete geçirerek etkilerini takip etmelerine destek oluyoruz.
• Alınan yolun değerlendirildiği, işleyen ve işlemeyen uygulamaların ayrıştırıldığı, ilerlemenin kutlandığı bir ortam oluşturuyoruz.